Наші гуртки

“Весняні проліски”

“Хореографічний”

“Географія та ландшафтознавство”

“Юний та влучний стрілець”

“Декоративно-Ужиткове мистецтво”

“Цікава фізика”

“Code Club Rozhniv”

Гурток “Весняні проліски”

Керівник- Ярощук Світлана Степанівна.
Напрям- мовно-літературний. Гурток відвідує 8 учнів. Метою діяльності є: виявити талановитих дітей; сприяти самореалізації творчих здібностей дитини, розкривати їй чарівний світ художнього слова; формувати в дітей естетичні смаки, національну свідомість; виховувати любов до рідної мови, культури і традицій українського народу.

Гурток “Географія та ландшафтознавство”

Керівник гуртка – Галичук Олександра Василівна.
Гурток відвідує 13 учнів.
Метою роботи гуртка є розширення і поглиблення знань учнів з географії. важлива роль відводиться формуванню у гуртківців мовної культури, засвоєнню географічної, краєзнавчої та туристської термінології, практичних навичок роботи з колекціями, гербаріями, обладнанням, компасом, картографічними матеріалами, користування туристським спорядженням та обладнанням, виконання топографічних робіт, свідомого ставлення до власного здоров’я.

Результати роботи гуртка:
Районний зліт одарованої молоді Гуцульщини І місце та ХХІ регіональний зліт обдарованої молоді Гуцульщини
Диплом І ступеня – Тимків Валентин
Районний зліт одарованої молоді Гуцульщини І місце та ХХІІ регіональний зліт обдарованої молоді Гуцульщини
Диплом І ступеня – Кифорак Ангеліна
Фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина”
І місце – Галичук Ярослава, ІІІ місце – Галичук Ірина.
Районний конкурс екологічних агітбригад:

Гуртки “Юний та влучний стрілець”

Керівник гуртка – Рибак Едуард Анатолійович.
Гурток відвідує 25 учнів.
Гуртки «Влучний стрілець» та «Юний стрілець» є однією із складових військово-патріотичного виховання, спортивної та оборонно-масової роботи. Головні завдання програми гуртка «Влучний стрілець» є виховання підростаючого покоління фізично здоровим, міцним, загартованим та формування почуття патріотизму, свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань та розвиток практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях.
Мета гуртків:
– формування в учнів почуття патріотизму, готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій;
– мотивація до збереження здоров’я та фізичного розвитку, свідоме ставлення до особистої та громадської безпеки;
– розвиток рухових здібностей та морально-вольових якостей;
– заохочення і розвиток стійкого інтересу до систематичних занять стрілецьким спортом;
– формування початкових знань з історії створення й розвитку різних видів стрілецької зброї, її сучасних видів, технічні характеристики;
– здобуття навичок безпечного і правильного поводження зі зброєю, та її зберігання;
– досягнення правильного виконання прийомів стрільби, високої результативності при виконанні стрільби із пневматичної гвинтівки.

“Декоративно-Ужиткове мистецтво”

Керівник гуртка – Корпанюк-Красейчук Мар’яна Петрівна
Гурток відвідує 10 учнів.
Напрям діяльності гуртка – художньо-естетичний.

“Хореографічний”

Гурток «Хореографічний»
Керівник гуртка – Данилюк Руслана Петрівна
Гурток відвідує 24 учня. Складається із двох груп: початкової та старшої школи. Напрям діяльності гуртка – художньо-естетичний. Метою діяльності гуртка є виявлення і розвиток танцювальних здібностей учнів, формування у них правильно виконувати хореографічний етюд, розвиток музичного слуху, танцювальної пам’яті, розвиток танцювальних здібностей дітей з урахуванням їх музичних інтересів та фізичних можливостей.

“Цікава фізика”

Керівник гуртка – Крутофіст Ірина Миколаївна
Гурток відвідує 10 учнів.
Напрям діяльності гуртка – технічний.

Нормативні документи, що регулюють гурткову роботу у ліцеї

Галерея творчих