З метою навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.
Були відпрацьовані дії в умовах терористичної загрози та в умовах пожежі. Здійснена евакуація всіх учасників освітнього процесу на безпечну відстань. Всім потерпілим надана перша до медична допомога. Здійснений вимір радіаційного забруднення показав, що загрози життю немає. Всі поставленні завдання виконані в повному обсязі.
День цивільного захисту проведено продуктивно та цікаво. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

[envira-gallery id=”2340″]