В рамках телекомунікаційного проєкту “Північ – Захід” відбулася чергова on-line зустріч учнів 2-Б класу нашого ліцею з учнями 2-В класу спеціалізованої школи N13 м.Шостки Сумської області, присвячена Міжнародному Дню рідної мови.
Спілкування рідною мовою дороге кожному українцю. Рідною мовою звучала колискова, рідною мовою вимовлене перше слово, рідною мовою прочитана перша молитва… Скільки величі й краси в рідній мові! Саме про багатство, унікальність і самобутність, мелодійність і співучість говорили сьогодні здобувачі освіти. Вони ознайомилися з історією свята, декламували вірші, читали вислови про рідну мову, склали асоціативний кущ “Українська мова”. Все це є свідченням того, що наші діти люблять рідну мову, зростають справжніми патріотами.
“Мова росте елементарно, разом з душею народу”,- говорив Іван Франко. Знати, берегти й примножувати рідну мову – обов’язок кожної людини.