23 жовтня в Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» відбулося перше засідання дитячої організації «Суцвіття». Учні початкої ланки разом з керівником організації плідно попрацювали над темою «ЕНЕРГЕТИКА», обговорили правила безпеки поводження з побутовими приладами та просто насолоджувались спілкуванням один з одним. Було помітно, що діти щасливі знаходитись в такій організації. Усі були активними, спритними та зацікавленими в роботі. Учні виконали завдання, розмалювали замальовки та отримали тематичні закладки для підручників.
В Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» ми формуємо професійну команду, в якій вміють поважати думку один одного! Ми формуємо здібності лідера! Ми виховуємо самостійність та впевненість!