Місія освітнього закладу

– виховання і розвиток вільної життєтворчої талановитої особистості, збагаченої знаннями про природу і людину, готової до творчої діяльності; сприяння входженню здобувача освіти у світовий європейський простір

Візія освітнього закладу:

– педагогічний колектив-однодумців асоціює себе острівцем гуманізму і творчості, адже Україні так потрібні і їхня праця , і їхня сила, і їхня віра, і любов

Стратегічна мета діяльності:

– допомогти кожній дитині осягнути сутність життя, визначити систему координат, у якій вона може гідно існувати і реалізувати себе

Керівник закладу:

Радиш Олена Юліанівна, вчитель географії, категорія вища, вчитель-методист, доктор філософії (кандидат педагогічних наук), відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком В.Сухомлинського, стаж педагогічної роботи – 42 років, стаж роботи на посаді керівника закладу – 18 років.

Кількісний та якісний склад педагогічного колективу:

учителів вищої кваліфікаційної категорії – 44,
спеціалістів І категорії – 9,
спеціалістів ІІ категорії – 11,
спеціалістів – 10,
заслужений учитель України – 1,
звання учитель-методист – 19,
доктор філософії – 1,
звання старший учитель – 21.

Адміністрація ліцею:

Радиш О.Ю. – директор освітнього закладу, 1961 р.н., освіта – повна вища, кандидат педагогічних наук, учитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання учитель-методист, загальний стаж педагогічної роботи – 41 рік, стаж керівної роботи –17 років.

Крутофіст О.Є. – заступник директора з навчально-виховної роботи, 1987 р.н., освіта – повна вища, учитель англійської та німецької мов, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, педагогічне звання старший вчитель, загальний стаж педагогічної роботи – 8 років, стаж керівної роботи – 3 роки.

Сергієнко Н.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи, 1975 р.н., освіта – повна вища, учитель початкових класів, спеціаліст I кваліфікаційної категорії, педагогічне звання старший вчитель, загальний стаж педагогічної роботи – 6 років, стаж керівної роботи – 4 роки.

Пучко Л.Я. – заступник директора з навчально-виховної роботи у школі І ступеня, 1968 р.н., освіта – повна вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання учитель-методист, загальний стаж педагогічної роботи – 32 роки, стаж керівної роботи – 17 років.

Радиш А.Р. – заступник директора з виховної роботи, 1997 р.н., освіта – повна вища, учитель іноземних мов, спеціаліст, загальний стаж педагогічної роботи – 2 років.

Позакласні формування

У навчальному закладі функціонує 19 творчих та наукових об’єднань (гуртки, клуби, студії, творчі групи), в яких займаються 402 школярі. Основна мета спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її творчого самовдосконалення та задоволення потреб дітей і молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх здібностей.

Бібліотека, музеї

Книжковий фонд бібліотеки становить 22977 примірників. В тому числі підручників та навчальних посібників – 13914 примірників. Кількість читачів – 667 (в тому числі вчителі). У навчальному закладі діють два музеї: історико-краєзнавчий «Пошук» та меморіальний музей Федора Погребенника. У музеях систематично проводиться просвітницька робота в різноманітних організаційних формах: екскурсії, лекції, конференції, зустрічі з видатними діячами культури, науки і мистецтва.

Самоврядування

Самоврядування навчального закладу представляє парламент – добровільна громадська організація учнівської молоді віком від 10 до 17 років, метою якої є здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист своїх прав і свобод, творчих здібностей. В початковій школі діє дитяча організація «Суцвіття» – осередок цікавих і корисних справ. Мета якої полягає в об’єднанні і спрямуванні зусиль на добрі і корисні справи, розвиток творчих нахилів особистості, її талантів, виявлення обдарованих і здібних дітей, створення сприятливих умов для самовираження дітей у різних видах діяльності.

Символіка зображення на писанці

Бренд-нейм навчального закладу – символічна писанка, розписана типово гуцульськими кольорами.
Символіка зображення на писанці – проста і доступна: це книга пізнання на фоні Карпатських вершин і зелені смерек, це мистецькі інструменти, які дозволяють творити прекрасне.

«Фішка» навчального закладу

В нашому закладі вивчаються дисципліни декоративно-прикладного мистецтва: художнє різьблення по дереву, кераміка, вишивка, ткацтво, основи дизайну.

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» – член асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Наша школа – острівець гуманізму, людяності, життєтворчої компетентності.