![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-13_21-11-41-352.jpg)
Другокласники з нетерпінням чекали та заздалегідь готувалися до неї. Після олімпіади учні залишилися з позитивними враженнями. Вони зазначили, що завдання були цікавими та нескладними, а сама олімпіада допомогла їм краще засвоїти матеріал, який вони вивчали в школі. Учні отримали не лише дипломи за зайняті призові місця, а й нові знання і позитивні емоції.
Щиро вдячні організаторам онлайн платформи «На Урок» за дипломи та можливість брати участь в олімпіадах.