5 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності.
Відповідно до виховного плану роботи Рожнівського ліцею відбулась благодійна акція «Засолоди душу солдатові», метою якої було подарувати нашим захисникам багато смаколиків, так би мовити, “засолодити душу”, щоб вони відчули нашу підтримку. Основне завдання- формування патріотизму у школярів, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни.
До акції долучились всі: учні, вчителі та батьки. Учасники приносили до ліцею різноманітні солодощі: шоколад, печиво, вафлі, горішки, соломку, кекси, сухофрукти, цукерки тощо. Також для наших солдатів діти намалювали листівки, заклик яких -повертайтесь живими. Дякуємо всім учасникам акції! Разом до перемоги! Всі ми щиро віримо у нашу перемогу та у наших захисників. Дякуємо вам за кожен день!. Дякуємо за тишу! Слава Україні!!! Героям Слава!!!