Напередодні одного з найвеличніших християнських свят, Воскресіння Христового, у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» була проведена акція «Подаруй дитині писанку», дякуючи якій здобувачі освіти, котрі перебувають у скрутних життєвих обставинах, отримали солодкі подаруночки – смачні паски та ковбаски, інші продукти харчування, якими зможуть наповнити свої Великодні кошики! Щиро дякуємо всім, хто долучився. Спільними зусиллями нам вдалось зібрати 32670 грн та придбати 23 подарункові набори для наших дітей! Але і це ще не все: на залишку ще є 17000 грн, які ми хочемо спрямувати на покупку «Великодньої пташки надії», яку так потребують наші захисники! Щиро вдячні за великі серця небайдужих дітей, їх батьків, а особливо дякуємо Збройним силам України за можливість навчатися та робити добрі справи! Бажаємо усім мирних та щасливих Великодніх свят! Вкотре переконуємось, що разом ми – сила! Слава Україні!!!