Цю Ніч, яку чекають всі дітки України, цього року чекають по-особливому, адже не просять коштовних подарунків, іграшок, гаджетів, солодощів, а просять одного – Миру для нашої країни! Просять Перемоги у Святого Миколая! І ми щиро віримо, що ці молитви і прохання наших діточок доносяться прямо до небес! Там їх точно почують! І на нашій рідній Україні закінчиться війна! Усі наші Захисники і Захисниці повернуться до своїх домівок, де на них чекають їхні рідні! Сьогодні у храмі Преображення Господнього після богослужіння відбулось неймовірне дійство за участі здобувачів освіти нашого ліцею! Діточки повели нас у казкову країну, занурили у теплу атмосферу свята і посмішок! Зіграли прекрасну сценку, на яку завітав сам Святий Миколай і особисто вручив діткам подарунки! Храм наповнився дитячим сміхом і святковим настроєм! Щиро дякуємо Отцю Василію, директору ліцею – Олені Юліанівні Радиш та керівнику дійства – Христині Михайлівні Стефʼюк за таку прекрасну казку! Ми віримо усім серцем у щасливе, мирне і вільне майбутнє наших дітей, на сторожі якого сьогодні стоять наші ЗСУ і Господь! Слава Україні!