Українська хустка! Скільки в ній ховається чарівності, дивовижності, любові, щастя, скорботи, сили українських жінок! Адже саме хустка є невід’ємною культурною спадщиною українського народу! Хустку використовують на хрестинах, хустку як оберіг давали матері, коли проводжали своїх дітей у далеку дорогу! Також хустиною покривають наречену ,що означає перехід молодої дівчини у статус заміжньої жінки. Скільки у хустці чарівності та краси! І сьогодні в час складних випробувань, коли український народ бореться за свій суверенітет та незалежність, вкрай важливо підтримувати і цінувати звичаї, традиції та зберегти український атрибут!
Сьогодні, 7 грудня Всесвітній день української хустки. Тому дівчата учнівського самоврядування Рожнівського ліцею “Гуцульщина”, справжні україночки, майбутні берегині роду теж одягнули символ прихильності, жіночності і вірності. Цінуймо і бережімо своє!