13 листопада 2023 року  на базі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника відбувся ІІ етап Всеукраїнського  фестивалю- конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Учасників заходу привітала начальник відділу освіти Рожнівської сільської ради Тетяна Чурко і побажала кожному конкурсанту перемоги, невичерпної мотивації та енергії на втілення поставлених цілей.

У ході конкурсу учасники продемонстрували високий рівень виконання конкурсної програми, майстерність читання, культуру вимови, вміння емоційно впливати  на глядача, сценічну культуру, любов і глибоку шану до рідного слова.

Члени журі визначили переможців у двох номінаціях «Лірика» та «Патріотика»:

І вікова категорія:

І місце — Паранчич Владислав, учень Рожнівського  ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника;

ІІ місце — Олексюк Єва, учениця Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини;

ІІ місце — Малиновська Валерія, учениця Хімчинського ліцею «Інтелект»;

ІІІ місце — Кабан Софія, учениця Рибненської гімназії.

ІІ вікова категорія:

І місце — Юрійчук Олександра, учениця Хімчинського ліцею «Інтелект»;

І місце — Панчишак Віталіна, учениця Рожнівського  ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника;

ІІ місце — Коренюк Тетяна, учениця Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини;

ІІІ місце  — Сливка Уляна, учениця Рибненської гімназії.

Хочу висловити слова величезної подяки керівнику студії «IАDANCE STYDIO» Наталії Попович і її вихованцям за представлені танцювальні номери, педагогам-наставникам, які долучилися до підготовки учасників конкурсу, за вміння знаходити і розвивати в кожній дитині талант і любов до поезії, української мови.

Конкурсантам бажаю  не зупинятися на досягнутому, а завжди прагнути до нових вершин.  Пишаюся вами! Ви  справжні таланти!

Уперед, до нових перемог!

Голова ПМК філологічного циклу Оксана Соломійчук