![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-15_09-56-17-789-1210x642.jpg)
Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого.
(В. Ключевський)
Під таким гаслом 13 березня 2024 року у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника відбулося засіданні професійної спільноти вчителів суспільних дисциплін, яке проходило в рамках методичної декади.
Вивчення історії, особливо під час російсько-української війни, набуває особливого значення. Формування компетентної особистості учнів через осмислення минулого, сучасного та зв’язків між ними, взаємодії між глобальними, загальноукраїнськими й локальними процесами; формування ідентичності громадянина України; розвиток основ критичного мислення та особистісного ставлення до історичних подій – питання, які обговорювали на засіданні.