На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 р. №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», листа облдержадміністрації від 18.02.2016 року вих.№ 156/0/2-16/01-107 щодо першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів та з метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчального процесу педагогічний колектив та учні Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника провели відпрацювання евакуації в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек.

Під час другого уроку до керівництва освітнього закладу надійшло повідомлення про мінування. Терміново силами Цивільного Захисту ліцею було прийнято рішення про евакуацію всіх учасників освітнього процесу на безпечну відстань. Сигналом до евакуації слугувала електронна система оповіщення, а в корпусі, де навчаються учні початкових класів, використали систему оповіщення, яка працює в умовах відсутності електроенергії. Повна евакуація була здійснена за 4 хвилини 10 секунд.

Основною метою тренування є вдосконалення підготовки учасників освітнього процесу до дій за умов виникнення надзвичайних ситуацій. Проведений захід сприяє формуванню в учнів навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпечної поведінки під час різних надзвичайних ситуацій, закріпленню умінь зберегти та захистити власне здоров’я і життя.