Щоденна праця приносить свої плоди. Приємно відзначити, що наші учні вже кілька років поспіль виборюють призові місця в районному та обласному етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів. Щирі вітання від учнівського та педагогічного колективів Рожнівського ліцею «Гуцульщина» Сахро Софії Сергіївні, учениці 8-А класу, з успішною участю (І місце) у ІІІ етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Симотюк Світлана Марківна); Галичук Ірині Ярославівні, учениці 11-А класу, (І місце) у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (учитель Галичук Олександра Василівна); Книш Софії Сергіївні, учениці 7-А класу, (ІІІ місце) у ІІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Симотюк Світлана Марківна).
Дякуємо вам за високі результати та віру в успіх!
Слова вдячності висловлюємо також учителям за щоденну клопітку працю та високий фаховий рівень.
Пишаємося нашими учнями та їх наставниками й бажаємо творчого натхнення та нових звершень!