23 травня Україна відзначає День Героїв – день, коли ми вшановуємо тих, хто з різних поколінь віддав своє життя за свободу, незалежність та майбутнє нашої держави.

День Героїв бере свій початок від часів боротьби за незалежність України у різних історичних етапах. Ця дата стала символом мужності, відваги та беззав’язної любові до Батьківщини. Дата святкування є сталою і не змінюється з року в рік. Свято відзначається не лише військовими, але й цивільним населенням, молоддю, представниками усіх професій.

День Героїв — це не просто свято, це день пам’яті та гордості за тих, хто став на захист України. Це привід згадати про те, якою ціною було отримано нашу свободу, та навчити молоде покоління цінувати та шанувати героїчне минуле своєї країни. Тому у неділю 19 травня 2024 учні початкових класів здійснили сходження на найвищу точку Рожнова – узвишшя Солотвино (Чугу).

Урочисте святкування розпочала директорка Рожнівського ліцею «Гуцульщина» Олена Радиш. З вітальним словом виступив заступник Голови Рожнівської громади Роман Матейчук. Неабияку підтримку учасники дійства відчували від начальника відділу освіти Рожнівської ТГ Тетяни Чурко. Неймовірна атмосфера величі духу тривала впродовж всього дня: спілкування з Героями нашого часу – живими свідками подвигів українського народу, благодійний концерт на потреби ЗСУ( 33 600 грн + 10 Є передано ГО «Рожнівська організація інвалідів та ветеранів Війни» та 10 000 грн на закупівлю скидів). Друга частина свята – активний відпочинок: дозвілля дітей і батьків, проведення ігор, естафет.

Дякуємо батькам, місцевому самоурядуванню, учнівським і батьківським колективам за взаєморозуміння, активну позицію і результат партнерської взаємодії. Разом до Перемоги!