29 січня 102 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

До вшанування Героїв битви під Крутами в Рожнівському ліцеї відбулось відкрите засідання учнівського самоврядування «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства». Вчителі історії розповіли про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути.

Класними керівниками 5-11 класів проведено виховні бесіди на тему: «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року», “Крути – символ національної честі і військової доблесті” «Ми пам’ятаємо…», «Заповіт юних стрільців, які впали під Крутами».

У фойє освітнього закладу знаходиться інформаційний стенд «Пам’яті героїв Крут», а в бібліотеці ліцею організована книжкова виставка художньої літератури «У думці – знову тліє бій у Крутах».

Проведення таких заходів дає можливість формувати в здобувачів освіти почуття патріотизму, виховувати власну національну гідність, гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

[envira-gallery id=”3315″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *