У житті кожної людини бувають важливі, переломні моменти, які символізують перехід до нової, більш високої якості, відповідальності, зрілості. 8 листопада у здобувачів освіти Рожнівського ліцею “Гуцульщина” , учнів 5-А класу, відбувся важливий етап, хвилюючий момент—посвята в п’ятикласники! Дітки разом з класним керівником – Книш Марією Василівною – провели прекрасне свято, сповнена щирості, радості, дитячих посмішок та справжніх емоцій ! Всі присутні разом з учасниками свята поринули у книгу дитинства, де завітали у спогадах на фото до молодшої школи!

Здобувачі освіти нашого ліцею продемонстрували прекрасні акторські здібності, зачарували співом і звичайно, довели, що вони гідні бути частинкою середньої ланки Рожнівського ліцею та носити горде звання Пʼятикласників! Щиро дякуємо за прекрасне свято та позитивні емоції! Успіхів та високих злетів, прекрасний 5-А клас!