![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-23_20-34-33-579-1210x642.jpg)
Сьогодні надзвичайне свято,
Таке в житті буває раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружний 1-А клас!
З першого дня навчального року ми працювали над великим проєктом – вивчали букви, вчилися читати, писати, тобто опановували найважливішу книгу – Буквар. Тому сьогодні ми пожинали свої перші жнива. Сподіваємось, що зібрані зернятка знань проростуть рясним урожаєм в майбутньому, а тепло сьогоднішнього свята залишиться в серцях дітей – назавжди.