Про їхні маленькі подвиги не пишуть статті у газетах і не знімають сюжети центральні канали. А вони, нарівні з дорослими, збирають кошти, продукти й роблять обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдатів і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами. Учні Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя.
Наш ліцей уже в котрий раз взяв активну участь у волонтерській діяльності. Протягом жовтня місяця була проведена волонтерська акція “Допоможи воїну АТО”, в якій активну участь взяли учні 1-11 класів та вчителі ліцею. Було зібрано і передано волонтерам 15 331 гривню.
Ми впевнені, що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини. Адміністрація закладу та педагогічний колектив щиро вдячні батькам учнів, здобувачам освіти і всім, хто був причетний до цієї благодійної акції.
Дякуємо за небайдужість!