![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/01/83063593_3362434090498619_474979634400722944_o.jpg)
Канікули – час відпочинку, час захоплюючих мандрівок, цікавих зустрічей, веселощів та пригод.
Насиченим видався день, проведений учнями 3-А класу в Івано-Франківську. Зранку – навчально – пізнавальна екскурсія в пожежно – рятувальну частину Управління ДСНС України в Івано-Франківській області. Огляд музею, лекційно – практичне заняття, проведене Романом Сокирком та Сергієм Думою столо актуальним доповненням до проведених уроків з основ здоров’я.
У другій половині дня учні відвідали дитячо – розважальний центр ” Чубі Бум”. Веселі ігри, змагання, смачна піца й чудові подарунки надовго запам’ятаються дітям
[envira-gallery id=”3174″]