18 травня учні 8- В класу побували біля високогірного озера Синевир, яке визнано одним із семи природних чудес України.  Канатний підйомник у с. Міжгір’я підніс  нас на вершину гори Маковиця, де з висоти 1300 м відкривається грандіозна панорама Боржавського високогір’я. У ведмежому реабілітаційному центрі ми познайомилися з господарем Карпатських гір, зображеним на гербі Закарпаття, – бурим ведмедем. В ході екскурсії на Синевир діти відкрили для себе історію і культуру закарпатських гуцулів, що підкорює своїм яскравим колоритом і самобутністю.

Екскурсія на Синевир дала можливість нам повною мірою насолодитися невимовною красою природи Закарпаття, про зачарування якою складають легенди. Синевир– дуже гарне, романтичне і надзвичайно надихаюче місце, перебуваючи в якому відчуваєш, як наповнюєшся життєвою енергією і природною силою. Здається, що гуляти тут можна просто нескінченно.  ….

Слава Богу та подяка нашим ЗСУ, що ми змогли організувати таку подорож у цей час.