Сьогодні, 21-го лютого, напередодні страшної дати річниці повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну, здобувачі освіти Рожнівського ліцею «Гуцульщина» відвідали наших захисників у Косівській ЦРЛ. До глибини душі зворушила ця зустріч і воїнів, і дітей. Від себе учні подарували військовим пакуночки з малюнками, оберегами і солодощами! Хочемо подякувати Івану Васильовичу Фазану за те, що відгукнувся на прохання організувати дану зустріч. В цей час ми звертаємось до всіх Захисників і Захисниць нашої України. Любі захисники, дорогі наші воїни, дякуємо щиро за те, що сьогодні ми маємо змогу бути тут, вчитись, і просто жити життя! Низький уклін Вам за те, що ціною свого здоров’я, а інколи і життя, захищаєте усіх нас та нашу рідну Україну! Якби не Ви, не було б нас! Дякуючи Вашій мужності, сміливості і героїзму, ми вистояли і перемога обов’язково буде за нами! Ми віримо в це усім серцем!

Дякуємо Вам за мирне небо над головою!

Дякуємо за Вашу сміливість і мужність!

Дякуємо за щиру та віддану любов до Батьківщини!

Дякуємо за тепло в домівках і можливість навчатись!

Дякуємо за те, що титанічними зусиллями наближаєте нас до Перемоги!

Низький Вам уклін! Слава Україні!!!