![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-12_13-24-00-837.jpg)
Свято матері – це день щирих почуттів, вдячності найріднішій людині за її турботу та ласку!
Низько вклоняємось Вам, Матусі, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров’я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!