Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая.
У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує та зрозуміє всі наші прохання і бажання … Тільки молитися і просити треба щиро, від усієї душі, з жаром люблячого і спраглого серця в кожному слові нашому! Не дарма ж у цей день дарують подарунки та висловлюють найсвітліші побажання. Все, що ми бажаємо близьким і коханим людям, обов’язково збудеться!
Ось і в Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника напередодні відбулося святкове дійство на честь Святого Миколая. Найменші школярики розіграли виставу, де лунали вірші про найулюбленішого святого, найщиріші слова побажання.
Святий Миколай прийшов привітати діток 1-4 класів. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість,наполегливість.
Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!