Сьогодні, 16 лютого,  в Україні на державному рівні відзначають День єднання. 723 день російсько-української війни…Жах і пекло проживає український народ,  адже ворог з усіх сил прагне відібрати у нас найсвятіше – рідну землю. Але сьогодні всі українці єдині, як ніколи, готові віддати душу і тіло за свою незалежність і свободу. Для нашої Батьківщини настали темні часи. І хоч нам, українцям, зараз дуже складно, ми, як справжня родина, об’єднались, аби здолати клятого ворога і прогнати геть з рідної землі.  Ми боремось, щодня проливаючи кров і віддаючи найдорожче – життя. Ми точно вистоїмо, наші рани загояться – і українці заживуть краще від всіх. Перемога обов’язково буде за нами! У цей день здобувачі освіти Рожнівського ліцею  «Гуцульщина» відзначили День єднання на урочистій лінійці. До свята були залучені учні  5-11 класів. Віршовані рядки, які лунали у холі ліцею, торкались наших душ, разом зі словами і мелодією гімну бились в унісон серця усіх присутніх. Привітання від директора ліцею Олени Радиш нагадали, як важливо бути єдиними сьогодні. Барвисті вишиванки наших дітей вкотре передали, якою величною і неймовірно красивою є наша культура. Здобувачі освіти ліцею сьогодні продемонстрували, якими креативними і талановитими вони є – все це сплелось у вінок єдності і любові до рідної України. Хочеться подякувати учням 6-7 класів, які під керівництвом учениці 9-А класу Анастасії Стеф’юк представили неймовірний флешмоб «Єдина Україна – квітучий вільний край». Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, що сьогодні маємо змогу відзначати День єднання у стінах рідного ліцею! Щиро віримо, молимо Бога і робимо все можливе, щоб хоч маленькими кроками, але наблизити день нашої Перемоги! Єднаймося і пам’ятаймо, що в єдності наша сила! Слава Україні!!!