![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/chasnyk.jpg)
Завершилася робота над цікавим проектом «Його величність – часник». Вихованці Рожнівського ліцею «Гуцульщина» досліджували корисні та шкідливі властивості часнику. Дізналися про використання цієї дивовижної рослини у стародавні часи. Вразили факти про особливе ставлення гуцулів до часнику. Ліцеїсти ділилися інформацією про використання часнику в різних країнах світу, про шанобливе ставлення до «короля прянощів», як називав часник Піфагор. Учні спробували на смак смажений часник та організували акцію «Хочеш бути здоровим – їж часник!»