![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/58381397_350355472274721_4877198057692725248_n-1170x642.jpg)
З 15.04 по 19.04 у Рожнівському ліцеї “Гуцульщина” проведено Тиждень початкової освіти у формі Кольорового тижня. Всі учасники освітнього процесу відповідально підійшли до підготовки та проведення Тижня. Це було справжнє свято для дітей. Атмосфера радості, насолоди від творчості панувала в ці дні. Проведені заходи розвивали в учнів спостережливість, здатність естетичного сприйняття, образного мислення, стимулювали дитячу фантазію, уяву, виховували дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.
[envira-gallery id=”2241″]