![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-30_13-13-31-096-1210x642.jpg)
“Маленькими кроками впевнено наближаємось до Перемоги” – девіз, який здобувачі освіти Рожнівського ліцею “Гуцульщина” твердо і свідомо взяли за життєве кредо! У рамках загальношкільної акції “Різдвяні пташки” за кошти, які наколядували наші діти, було закуплено та кошти благодійника (1000$) було закуплено два дрони, Мавік – 3, які 30 січня відправились до наших односельчан – Миколи Федорчука та Едуарда Рибака.
Р/S Закуплено ще Старлінк, який уже на фронті!!!
Щиро віримо, що маленька, але надзвичайно щира підтримка, збереже життя нашим Захисникам і Захисницям! Слава Україні!!!