![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-28_12-04-19-218-1210x642.jpg)
І знову, в рамках Тижня початкової освіти “Тримайся, моя Україно!”, у ліцеї проведено солодку ярмарку на підтримку ЗСУ. Учні початкових класів залюбки продавали різні домашні смаколики, дитячі аксесуари, виготовлені власноруч. 32566 гривень – наш результат сьогодні. Вилучені кошти будуть спрямовані на закупівлю автомобіля для нашого воїна-односельчанина Ватаманюка Назара. Дякуємо Всім, хто наближає Перемогу!