![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2023-12-31_10-08-39-478-1-1210x642.jpg)
Для другокласників це була справжня пригода, адже їм завжди хочеться нових емоцій та вражень. Дітки співали, танцювали, грали в різні ігри, виконували веселі руханки. Після різноманітних конкурсів всі куштували смачну піцу. Здобувачі освіти отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень!!! Захід вийшов захоплюючим і забавним, залишив масу позитивних емоцій і вражень. На завершення усі разом помолились за мир в Україні.
“Піжамна вечірка” – найкращий спосіб зблизитися з дітьми, подарувати їм радість і незабутні враження. Дякуємо нашим Захисникам за те, що маємо можливість дарувати учням щасливі моменти дитинства!