23 лютого учні 6-В та 7-Б класів під керівництвом Маркевич Наталії Григорівни та Євгенії Григорівни взяли участь у онлайн-уроці, приуроченому до других роковин повномасштабного вторгнення рф на територію України. Щемливе було звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, його слова закарбуються у пам’яті учасників спеціального онлайн-уроку від Освітнього центру Парламенту. “Кожен з Вас пройде в своєму житті не один урок. І кожне життя – це є урок для кожного з нас. Але сьогодні люди, з якими ви будете спілкуватися – це люди, які, дадуть вам найбільш важливі уроки в вашому житті. Це уроки щирості від батьків і вчителів, це уроки щедрості від волонтерів, і це уроки сміливості, які сьогодні демонструють героїчно наші військові, наші Захисники і Захисниці”.

Ліцеїсти мали унікальну можливість дізнатися про подвиги та звитягу Українського війська від часів Київської Русі до сьогодення, познайомитися із представниками сучасних бойових підрозділів, названих на честь славетних Героїв та битв! До уроку наживо доєднувалися представники бойових бригад, які просто зараз пишуть нові сторінки у книзі Української звитяги, щодня виборюючи нашу свободу. І саме від наших Героїв учні змогли дізнатися про бойовий шлях підрозділів і вкотре переконатися в тому, що все буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!