![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-01_20-59-55-717-1210x642.jpg)
В рамках співпраці сьогодні, 01 грудня, наш ліцей вдруге відвідали представники проєкту «ProEction», що реалізується за підтримки швейцарського Фонду Terre des homes в Україні! Зі здобувачами освіти нашого ліцею, а саме учнями 7-А та 9-А класу, були проведені заняття-тренінги: краплетерапія та колесо емоцій Роберта Плутчика! Діти весело та активно провели час! Співпраця з даною організацію заключена на постійній основі!