Напередодні осінніх канікул учні 2-А класу здійснили екскурсію, яка запам’ятається надовго. Другокласники відвідали спортивно- кінний комплекс “Буковинська Троя” у Реваківцях. Учні не тільки гарно відпочили, але й навчилися добре триматися у сідлі. Крім цього відвідали ферму тварин, яких годували кормом та отримали незабутні емоції. Після смачної обідньої піци ми відправились на Гарбузове поле, яке знаходиться неподалік Чернівців, у селі Мамаївці. Для дітей був організований активний відпочинок про що свідчать чудові фото.
Малеча та їх батьки залишилися у захваті від пізнавальної поїздки та отримали величезне задоволення.
Дякуємо Захисникам України за можливість навчатись, відвідувати екскурсії та жити під мирним небом!