Прочитай – не пошкодуєш!!!
Доброго дня усім! Бібліотека Рожнівського ліцею Гуцульщина» розпочинає новий челендж – вookshelfie. Bookshelfie – фото з книгою в руках на фоні власних книжкових полиць. Таким чином користувачі хваляться своїми книжковими скарбами та популяризують читання.
Завдання читацького челенджу – посилення ролі книги та популяризації читання протягом карантину, адже читання є важливим для всіх нас, тому пропонуємо передавати естафету друзям.
Ми впевнені, що у кожного з вас є дорогі для душі книги, які хочеться читати і перечитувати багато разів. Саме такі книги залишаються в нашій пам‘яті назавжди. Тому з метою налаштування на позитив у цей нелегкий час працівники бібліотеки та читацький актив ліцею пропонують зробити селфі з улюбленою книгою або ж яку зараз читаєте. Просимо виставити таку світлину на своїх сторінках соцмереж. Можливо, на цих фото знайдеться книга, яку ви ще не читали.
Чекаємо на ваші вookshelfie.
Участь у челенджі, який триватиме з 06 квітня, можуть взяти всі хто бажає, незалежно від віку.
“Я прочитав і тобі раджу!”
Отже, ми починаємо!
(Скопіюйте текст вставте в себе на сторінці і помістіть фотографію з книгою в руках на фоні своєї книжкової полички)

Erektil dysfunktion kan forarsage ED. Tal med l?gen kan Kobe sildenafil britisk s?lger ogsa folelsesm?ssige eller bekymringer. Dette udtryk er nok til at v?re klar over, at det virker

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *