![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/8f58326798c6c742c3001407cbb2d342_XL.jpg)
З метою розвитку олімпійського руху , популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму у Рожнівському ліцеї були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в нашій країні щорічно в другу суботу вересня. Це свято всіх, хто любить спорт.
Зокрема, учні різних класів взяли участь в зйомці тематичного відео, під час дистанційного навчання.
Ласкаво просимо до перегляду!