![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/тит.png)
Ми, учні 4-В класу, взяли участь у онлайн-марафоні, присвяченому дню Землі, і хочемо звернути увагу на те, що дорослі і діти повинні не тільки берегти природу, але й відновлювати її : вирощувати квіти, годувати птахів, садити дерева, не залишати після себе сміття. А ще треба добре вчитися. Бо знання допоможуть зберегти планету від загибелі.
Адже Земля потрібна не лише нам, але й майбутнім поколінням!