![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-25_20-10-30-1210x642.jpg)
Напередодні новорічно-різдвяних празників, у день святкування католицького Різдва до Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника завітали пластуни з Краматорська на чолі з Максимом Потапчуком. Гості зі Сходу України привезли й передали нашій шкільній родині Вифлеємський Вогонь Миру.
Хочемо сказати вам велике дякую за цей символ миру, тепла і затишку, який ви передаєте по всій Україні. Схід і Захід разом! Перемога не за горами!