![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-15_16-19-38-429-1210x642.jpg)
На електронну адресу нашого ліцею було надіслано листа від Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, в якому було зазначено про те, що виникають непоодинокі факти причетності неповнолітніх громадян віком від 14-16 років до вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із підпалом обладнання, що забезпечує безпеку руху залізничного транспорту. В даному листі чітко висвітлено: ризики прихованого використання супротивником неповнолітніх осіб на шкоду державній безпеці України, можливі негативні наслідки для обороноздатності держави і безпеки пасажирських перевезень через виконання “завдань” з пошкодження обладнання залізниці, кваліфікацію пошкоджень обладнання залізниці та тяжкість кримінальної відповідальності за вчинення таких діянь, що передбачена статтями 113 “Диверсія”, 258 “Терористичний акт”, 277 “Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів” Кримінального кодексу України тощо. У зв’язку з даними подіями було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти нашого ліцею даної вікової категорії.