Напередодні був проведений відбір кандидатів у другий тур. Кандидатами були: Воротняк Максим – 8-А класу, Крутофіст Роман – учень8-А класу, Юрах Уляна – учениця 9-А класу, Паранчич Романа – учениця 9-Б класу, Левко Ангеліна – учениця 9-В класу. Результати голосування у першому турі: Левко Ангеліна – 34 голоси, Юрах Уляна – 49 голосів, Паранчич Романа – 51 голос. 12 виборців – прийняли рішення «не підтримати жодного кандидата», зайняли, так би мовити, нейтральну позицію. 5 бюлетнів були зіпсовані, тобто не вірно заповнені. З великим відривом у другий тур пройшли два кандидати: Крутофіст Роман (92 голоси) та Воротняк Максим (86 голосів), вони і взяли участь у дискусіях.

На дебатах кандидатам буланаданаможливістьпрезентувати себе та своюпередвиборчупрограму. Післяцьогоопоненти ставили один одному запитання та відповідали на питанняприсутніхучнів.

Всібажаючівиборці могли поспілкуватися з кандидатами, задаючипитання, яківиникали з приводу програм, планів на майбутнє.Загалом, ми чулигідні та чеснівідповіді, щохарактеризує наших кандидатівлише з позитивного боку. Вонипродемонструваливмінняшвидко і лаконічновідповідати на запитанняопонентів, аргументуватисвої слова.

Людині завжди було притаманно обирати. Участь у виборах – це прояв соціальної відповідальності, політичної і правової культури кожного громадянина. Вибори можна порівняти із лабіринтом, з якого дуже важко знайти вихід. Від людини, якому належить влада, залежить дуже багато. Обираючи того чи іншого кандидата, ми передаємо йому повноваження відстоювати наші інтереси. Ця людина відповідає не тільки за себе, але й за нас з вами. Є чудовий вислів: «Найсильніший той, хто має силу керувати самим собою».  Отже, на Президента школи покладається дуже велика відповідальність і про це завжди треба пам’ятати.Сподіваємось на вашу виваженість у прийнятті рішень, відповідальність перед шкільною громадою та самим собою.

Вибори пройдуть 27 квітня. Цього ж дня будуть оприлюднені результати голосування.

Вам бажаємо зробити правильний вибір, продиктований не лише особистими симпатіями, а об’єктивною оцінкою кандидата та його програми.

Закликаємо виборців бути уважними та об’єктивними. Обидва кандидати заслуговують на перемогу!