![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/74232796_1394543607359398_5112331999431884800_n-960x642.jpg)
А ми сьогодні працюємо над проектом “Технологія виготовлення м’якої іграшки”. Маленькі розумнички 5-А, 5-Б класів Рожнівського ліцею “Гуцульщина”, старанно працюють з текстильними техніками та декоративними швами.
Мар’яна Корпанюк
Рожнівський ліцей "ГУЦУЛЬЩИНА"
імені Федора Погребенника
А ми сьогодні працюємо над проектом “Технологія виготовлення м’якої іграшки”. Маленькі розумнички 5-А, 5-Б класів Рожнівського ліцею “Гуцульщина”, старанно працюють з текстильними техніками та декоративними швами.
Мар’яна Корпанюк
[envira-gallery id=”2698″]