Христос народився! З такими словами привітання хочеться звернутись до всіх здобувачів освіти Рожнівського ліцею «Гуцульщина», а особливо до тих дітей, які взяли участь у Різдвяній Розколяді 2024, яка урочисто відбулась 31 січня в приміщенні Рожнівського БК імені А. Красовського. Цьогорічне дійство було справді неймовірне і сповнене духом Різдва! Весь зал заспівував відомі колядки, які передаються з уст в уста від покоління до покоління! Так, наш ворог не спить, хоче забрати у нас свято, нашу свободу, життя і незалежність! Але, дивлячись на наших діточок, не виникає жодного сумніву, що Україна – є…і завжди буде! І хай Господь осяє нашу землю благодаттю, як колись Вифлиємська зоря осяяла світ, сповістивши про народження Ісуса Христа! Висловлюємо щиро подяку від учнівського та педагогічного колективу Рожнівського ліцею «Гуцульщина» за нагороду від Рожнівської сільської ради, яку ми мали честь отримати, як і інші учасники, а саме: сертифікат на суму 3000 грн. І надалі будемо сумлінно працювати і вчитись на благо держави, зберігатимемо етнічну самобутність, національні звичаї та традиції, з надією на Бога, з вірою у Перемогу!!!