![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/изображение_viber_2024-04-10_16-02-48-611-1210x642.jpg)
9 квітня у стінах будинку культури імені А. Красовського відбувся патріотично-мистецький конкурс для учнів шкіл Прикарпаття «Серцем єдиним, ми – Україна». Здобувачі освіти Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника стали учасниками конкурсу, де отримали почесне ІІ місце. Наша команда «Жайворонки душі» представила композицію патріотичної тематики, яка поєднала в собі елементи театрального, хореографічного та музичного напрямів під назвою «Сльоза…». Жайворонки, як охоронці душ загиблих воїнів, адже сьогодні плаче небо і земля, жайвір і вся Україна… Проте ми щиро віримо: прийде час і омиється наша багатостраждальна Україна мирною, переможною сльозою! Було надзвичайно значущим для наших здобувачів освіти стати частинкою такого дійства, метою якого є посилення національно-патріотичного виховання, сприяння духовно-моральному та естетичному вихованню учнівської молоді, виявлення, підтримки талановитих дітей, залучення їх до активної участі у мистецькому житті, сприяння психологічному розвантаженню учнів, що є дуже актуальним у наш час. Щиро віримо і чекаємо на Перемогу! Низький уклін усім нашим Захисникам і Захисницям! Вічна пам’ять і слава загиблим Героям! Слава Україні!