![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/изображение_viber_2023-09-01_21-14-36-000-1210x642.jpg)
Питання підвозу дітей до місця навчання є одним із важливих у забезпеченні необхідних умов для безпечного і комфортного навчання. Незважаючи на складну ситуацію у країні, влада продовжує працювати в цьому напрямку.
Якісне навчання дітей — наш пріоритет, про який ми маємо дбати та забезпечити максимально комфортні умови добирання до ліцею. Адже безпека учнів – на першому місці. Тож від імені ліцейної родини висловлюю подяку за розуміння та придбання «Школярика» голові Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлані Онищук та голові Рожнівської сільської ради Сергію Радишу за сприяння в отриманні шкільного автобуса.
Вельмишановні отці Павло та Петро освятили даний транспортний засіб.
У такий важкий час ми повинні створювати якнайкращі умови для навчання наших учнів, адже їм у майбутньому відбудовувати нашу Україну!
Ніхто! Ніколи! Нас не ПЕРЕМОЖЕ! Бо ми – українці!