Питання підвозу дітей до місця навчання є одним із важливих у забезпеченні необхідних умов для безпечного і комфортного навчання. Незважаючи на складну ситуацію у країні, влада продовжує працювати в цьому напрямку.

Якісне навчання дітей — наш пріоритет, про який ми маємо дбати та забезпечити максимально комфортні умови добирання до ліцею. Адже безпека учнів – на першому місці. Тож від імені ліцейної родини висловлюю подяку за розуміння та придбання  «Школярика» голові Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлані Онищук та голові Рожнівської сільської ради Сергію Радишу за сприяння в отриманні шкільного автобуса.

Вельмишановні отці Павло та Петро освятили даний транспортний засіб.

У такий важкий час ми повинні створювати якнайкращі умови для навчання наших учнів, адже їм у майбутньому відбудовувати нашу Україну!

Ніхто! Ніколи! Нас не ПЕРЕМОЖЕ! Бо ми – українці!