![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-07_19-11-09-736-1210x642.jpg)
Наш захід пройшов дуже весело та цікаво. Діти розповідали вірші про Святого Миколая, співали, танцювали, підготували звернення до святого Миколая від імені батьків «Чого хочуть наші батьки?», а також грали в гру “Як ми знаємо Святого Миколая».
«…Святий Миколай, будь ласка, подаруй дітям здоров’я, успіхи в навчанні та миру в Україні».
2-В клас вітає всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це свято принесе вам щастя, удачу та здійснення всіх мрій!