Побачимо, скільки у нас козаків та козачок! Конкурс відбувається  під гаслом: “Козацькому роду нема переводу!”.

Ми, українці, живемо на своїй Богом даній та прекрасній землі. Були в нас часи розквіту, були й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати – так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу потрібно пам’ятати, дізнаватись нове, пишатись тим, що уже знаємо.

Для цього й існує такий національно-патріотичний конкурс під назвою “Я – козацького роду!”

Конкурс відбувається під гаслом: “Козацькому роду нема переводу!” та включає в себе, в основному, питання з історії України.  В конкурсних завданнях звертатиметься велика увага на козацтво, його роль як в житті тогочасної української спільноти так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після офіційної ліквідації його Катериною ІІ.

Конкурс приурочується до Дня Козацтва . Конкурсні запитання включають в себе завдання різного рівня та об’єднують в собі, в основному, питання з предметів гуманітарного циклу.

За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами від організаторів –  І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.

Організатор конкурсу: Шкільний Портал    https://testportalua.com   zno.probne@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *