![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/11/1-1-1210x642.jpg)
В Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» пройшов тиждень «Доброти і толерантності». Учні 2-А класу провели тиждень цікаво. Із задоволенням малювали своїх друзів та в «кріслі автора» описували їх позитивними рисами. Щоперерви старалися говорити компліменти і добрі слова своїм однокласникам. На протязі всіх уроків і перерв були в піднесеному настрої. Цікаво пройшла акція «Подаруй сердечко», які учні дарували найближчому товаришеві. Також дарували подаруночки, створені власними руками.
Віриться, що другокласники будуть добрими, чуйними, толерантними.