Прощання з Букварем – свято, на якому першокласники прощаються зі своїм найпершим і головним підручником – Буквариком. Здається, тільки вчора прийшли до ліцею на перший дзвінок, а вже сьогодні закінчують перший клас. За цей невеличкий проміжок часу діти вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Скільки зусиль прикладено для того, щоб подолати цю першу сходинку – навчитися читати.

Урочисто й цікаво пройшло прощання з Букварем в учнів 1-А класу Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника. З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких першокласників зібралися гості: вчителі, учні, батьки першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці, загадки не залишили байдужими нікого. Свято закінчилось та спогади про нього будуть з нами все життя. Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!