![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/2020-03-25_14h28_17.png)
Всі ми зараз знаходимося на карантині. Covid19 або як його частіше називають коронавірус змусив весь світ сидіти вдома. Хтось ретельно дотримується всіх правил та залишається вдома, а хтось думає, що це все фейк і вигадка. Ми не можемо знати, хто правий, а хто ні. Та як би там не було, для своєї ж безпеки краще не виходити надвір зайвий раз. Учнівське самоврядування Рожнівського ліцею взяло участь в флешмобі, що має назву “Stay home”. До вашої уваги невеличке відео-звернення, що мотивує та додає наснаги. #залишайсявдома #stayhome #takecareaboutyourself #takecareaboutyourrelativesandfriends #зберігайспокій #becareful