![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-24_08-32-49-072-1210x642.jpg)
24 лютого минає 2 роки з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну і незламної стійкості українців у боротьбі проти окупантів. Ворог напав підступно, зухвало, віроломно… Сотні авіабомб розбудили мирних українців лютневого ранку 2022 року. І хоч ворог не дає змоги мирно жити, постійно тероризуючи ракетними ударами та балістикою, учні 1-В класу висловлюють щиру вдячність усім, хто стримував і боронить від ворога та наближає ПЕРЕМОГУ! Все буде Україна!