![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-10_22-07-22-710-1210x642.jpg)
5 грудня у нашому ліцеї в рамках засідання ПМК учні 4-Б класу презентували виховний захід на тему «Будеш жити, Україно»! Наші здобувачі освіти до глибини душі зворушили кожного присутнього у залі, адже зуміли так тонко передати все те, що зараз проживає український народ та наша Батьківщина! Та попри все пекло війни діти переконані і вірять усім серцем у те, що білі голуби принесуть мир на нашу землю! Перемога обовʼязково буде за нами! І наша Україна буде жити – вільна та незалежна, з щасливим майбутнім, яке їй подарують наші дітки!